>

+ اسنک ماهی آزاد

لیست غذاهایی که ننوشتم از پانزده تا گذشته، و غذاهایی که باید درست کنم و عکسشون رو بگیرم خیلی از اون لیست طولانی تره. توی ردیف غذاهایی که عکسشون هست بالا پایین می رم ، خودم دلم هیچ کدوم رو نمی خواد، یکی اشون رو انتخاب کردم تا نصف ه تایپ کردم دیدم نه! کسی الآن اون رو میل نداره، یوهو خارج از لیست یاد این اسنک افتادم. این رو اصلاً نمی خواستم بنویسم ولی الآن فکر هامو که می کنم می بینم بد هم نیست!

 

...
طرز تهیه
نویسنده : کویریات ; ساعت ٢:۱۸ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/٧/٢۱
    پيام هاي ديگران()   لینک

+ خوراکی های ایتالیایی

یه توضیح قبل از پست بدم، من ١٠ روز دسترسی به اینترنت نداشتم و بعد ٣ روز هم رفتم مسافرت،‌ و باید به همه تون سر بزنم. حتماً سر می زنم به زودی. از تبریکهای عید فطر همگی خیلی ممنون. می دونم الآن دیگه خیلی دیره... پس دیگه چیزی نمیگم...خجالت

یه وقت هایی فکر می کردم خوراکی های ایتالیایی از خود ایتالیا معروف تره! توی دهات کوره های ایران هم همه بستنی فروشی ها نوشتند بستنی ایتالیایی و عکس یه بستنی قیفی باگلوله های رنگی رنگی کشیده اند. یا همه می دونیم پیتزا و ماکارونی چیه! ولی خوب به سبک خودمون درستشون می کنیم و خوشحالم هستیم!

هفته ی گذشته عازم رم بودم. و این اولین سفرم به ایتالیا بود. از همکلاسی های ایتالیایی و همکارای ایتالیایی پوآن همیشه شنیده بودم که از غذاهای اسماً‌ایتالیایی که اینجاها فروخته میشه همیشه کم و بیش شکایت دارند. این قضیه موضوع رو جالب تر می کرد که برم خودم ببینم چه فرقی هست بین این غذاها و چیزی که تو خود ایتالیا می فروشند.

توی این پست نمی خوام غذای جدید بذارم می خوام فقط چندتا از غذاهایی که اونجا خوردیم توصیف کنم.

 

...
طرز تهیه
نویسنده : کویریات ; ساعت ۱٢:٥٧ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/٧/۱٥
    پيام هاي ديگران()   لینک